جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36349
  تاریخ انتشار : 30 مهر 1392 16:8
  تعداد بازدید : 307

  یوسفیان‌ملا در گفتگو با خانه ملت خبر داد:

  تدوین طرح منع انتخاب بازنشستگان برای استاندار و معاون وزیر/ بازنشسته ها خودشان بروند

  عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، از طرح نمایندگان برای جلوگیری از انتخاب بازنشستگان به عنوان استاندار و معاون وزیر خبر داد و گفت: بر اساس این طرح بازنشستگانی که اکنون در این سمت ها هستند، نیز باید استعفا دهند.

  تدوین طرح منع انتخاب بازنشستگان برای استاندار و معاون وزیر/ بازنشسته‌ها خودشان بروندعزت‌الله یوسفیان‌ملا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از تدوین طرحی برای محدود کردن حضور افراد بازنشسته در سمت‌های اجرایی سطح بالا مانند استاندار و معاون وزیر خبر داد و گفت: این طرح مورد استقبال نمایندگان قرار گرفته و تاکنون امضاهای بسیاری برای آن جمع‌آوری شده است.

  نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه بر اساس برنامه پنجم توسعه، دولت می‌تواند با صدور مصوبه‌ای افراد بازنشسته را برای مدت معینی در سطوح بالای اجرایی به کار گیرد، افزود: با توجه به اینکه برخی از مشاغل نیاز به نیروی جوان و خلاق دارد، نمایندگان طرحی را تدوین کرده‌اند که بر اساس آن، انتخاب استانداران و معاونان وزرا از میان بازنشستگان را ممنوع می‌کند.

  وی ادامه داد: این طرح شامل افراد منصوب فعلی هم می‌شود و این افراد باید از سمت خود استعفا داده و در جای دیگری مشغول به خدمت شوند.

  عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس، افزود:‌ متأسفانه افراد کنونی به‌ویژه افرادی که برای معارفه به مجلس دعوت شده‌اند، در جلسه هیچ انگیزه و رغبتی را از خود نشان نمی‌دهند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
8