جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36352
  تاریخ انتشار : 30 مهر 1392 16:24
  تعداد بازدید : 394

  سعیدی خبر داد

  تصویب بندهای مرتبط با استخدام نیروها در سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی

  نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از تصویب بندهای مرتبط با استخدام نیروهای سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی در کمیسیون ویژه بررسی این طرح در مجلس شورا اسلامی خبر داد.

  تصویب بندهای مرتبط با استخدام نیروها در سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادیبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛  محمداسماعیل سعیدی عضو کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیسیون ویژه طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی با حضور اعضای این کمیسیون خبر داد و گفت: در این جلسه بخش دیگری از بررسی این طرح به پایان و بندهایی نیز به تصویب نمایندگان رسید.
  وی افزود: سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی به منظور هماهنگ کردن تلاش‌های موجود برای مبارزه با این مفاسد و رفع مشکلات ایجاد شده است و پیشنهاد آن از سوی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.
  نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آن زمان تا کنون بررسی این طرح در مجلس و در این کمیسیون آغاز شده است و تاکنون 6 بند از آن نیز به تصویب رسیده است.
  سعیدی گفت: در جلسه امروز نیز بند ششم که مربوط به استخدام و بکارگیری این نیروها از سوی مجلس شورای اسلامی است، به تصویب رسید.
  به گزارش خبرگزاری فارس، وی افزود: بر طبق این بند قرار شد تا نیروهای این سازمان از سوی ارگان‌های امنیتی همچون وزارت اطلاعات و ناجا که دارای تجربه لازم در این باره هستند، استخدام شوند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
18