جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36359
  تاریخ انتشار : 30 مهر 1392 16:42
  تعداد بازدید : 316

  سبحانی‌نیا خبر داد

  تشکیل کمیسیون مشترک برای بررسی طرح تشکیل سازمان استاندارد در مجلس

  عضو هیئت رئیسه مجلس از تصویب تشکیل کمیسیونی مشترک و متشکل از 7 کمیسیون تخصصی پارلمان برای بررسی طرح تشکیل سازمان استاندارد در جلسه امروز هیئت رئیسه خبر داد.

  تشکیل کمیسیون مشترک برای بررسی طرح تشکیل سازمان استاندارد در مجلسبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛  حجت‌الاسلام حسین سحبانی‌نیا نماینده  مردم نیشابور به ارائه گزارشی از جلسه امروز هیئت رئیسه پارلمان پرداخت و اظهار داشت: در این جلسه مسائل داخلی مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  وی افزود: پیش از این بر تشکیل سازمان استاندارد مطرح شده بود که برای رسیدگی به کمیسیون اجتماعی ارجاع شده بود اما در جلسه هیئت رئیسه تصمیم‌گیری شد کمیسیون مشترکی متشکل از 7 کمیسیون تخصصی پارلمان برای بررسی طرح تشکیل سازمان استاندارد ایجاد شود.
  عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه یادآور شد: در این جلسه مقرر شد کمیسیون مشترکی متشکل از کمیسیون‌های اجتماعی، بهداشت، آموزش و تحقیقات، برنامه و بودجه، صنایع،‌انرژی و اقتصاد با عضویت سه نماینده از هر کمیسیون ایجاد شود و آقای باهنر نائب رئیس دوم مجلس گزارش این کمیسیون را ظرف یک ماه جمع‌بندی و نتیجه آن را اعلام کند.
  سبحانی‌نیا بر همین اساس خاطرنشان کرد:‌در این جلسه درباره روند بررسی صلاحیت و برنامه‌های سه وزیر پیشنهادی علوم، آموزش و پرورش و ورزش وجوانان و همچنین نحوه برگزاری جلسه رای اعتماد به آنان نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد نشست‌هایی بین نمایندگان مجلس با سه وزیر پیشنهادی برای تبیین دیدگاه‌های آنان برگزار شود که البته عصر فردا سه وزیر پیشنهادی نشست مشترکی با اعضای فراکسیون رهروان ولایت خواهند داشت.
  به گزارش خبرگزاری فارس، وی در پایان از تاکید رئیس مجلس برای جمع‌بندی هر چه سریع‌تر لایحه اصلاحیه قانون بودجه 92 خبر داد و گفت: قرار است در جلسه علنی فردای مجلس یا این لایحه در دستور کار قرار گیرد یا اینکه تقاضای بررسی خارج از نوبت لایحه اصلاحیه قانون بودجه مورد بحث و بررسی قرار گیرد./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
13