جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36364
  تاریخ انتشار : 1 آبان 1392 9:3
  تعداد بازدید : 379

  بررسی کلیات گزارش تحقیق در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی

  محجوب: مذاکره کمیته تفحص از تأمین اجتماعی با رئیس دستگاه قضا/پیگیر اقدامات پیشگیرانه در قبال متهمان احتمالی هستیم

  رئیس هیأت تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به مذاکره اعضای هیأت تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی با رئیس دستگاه قضا، گفت: تا اتمام فرآیند تحقیق و تفحص از تأمین اجتماعی از دستگاه قضایی به منظور جلوگیری از اقدامات برخی متهمان این پرونده درخواست اقدامات پیشگیرانه کرده ایم.

  محجوب: مذاکره کمیته تفحص از تأمین اجتماعی با رئیس دستگاه قضا/پیگیر اقدامات پیشگیرانه در قبال متهمان احتمالی هستیمعلیرضا محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت توضیح داد: آقای قاضی‌پور به عنوان نماینده هیأت تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی با رئیس دستگاه قضایی کشور دیدار داشته و بعد از ارائه برخی مدارک خواهان اقدامات پیشگیرانه این دستگاه نسبت به متهمان احتمالی این پرونده شده است.

  نماینده مردم تهران،ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به هر حال امکان دارد قبل از اتمام گزارشات و ارائه آن به دستگاه قضا برخی متهمان احتمالی تدابیری بیاندیشند که باید جلوی هرگونه اقدام نا به جای آنها گرفته شود.

  وی افزود: کلیات گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی آماده شده که در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مطرح می‌شود و بعد از کامل شدن و بررسی‌های لازم، به صورت علنی در صحن قرائت شده و مصاحبه‌های لازم در این رابطه صورت می‌گیرد.

  محجوب در رابطه با روند بررسی‌ها توضیح داد: مدارک و موارد مختلف روز به روز اضافه شده و تمام مدارک مورد بررسی قرار گرفته است.

  رئیس هیأت تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی گفت: پیش از این پیغام خود را به صورت عمومی به سمع و بصر کسانی که وجهی به ناحق از سازمان تأمین اجتماعی خارج کرده‌اند رسانده‌ایم که هر چه زودتر مبالغ را بازگردانند، قبل از اینکه موضوع وارد محکمه شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
39