جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36395
  تاریخ انتشار : 1 آبان 1392 9:36
  تعداد بازدید : 353

  مخالفت نمایندگان با درخواست دو فوریت و یک فوریت؛

  باهنر: دولت زودتر به فکر پایان مهلت قوانین آزمایشی باشد/ بررسی عادی لایحه تمدید مهلت قانون تأسیس مدارس غیر انتفاعی

  ضمن مخالفت نمایندگان مجلس با درخواست دو فوریت و یک فوریت لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون اصلاح قانون تأسیس مدارس غیر انتفاعی محمد رضا باهنر خطاب به دولت گفت: قوانین آزمایشی در راه است و دولت باید زودتر در فکر این قوانین باشد.

  باهنر: دولت زودتر به فکر پایان مهلت قوانین آزمایشی باشد/ بررسی عادی لایحه تمدید مهلت قانون تأسیس مدارس غیر انتفاعیبه گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست علنی امروز (سه شنبه 30 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی درخوست دو فوریت لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون اصلاح قانون تأسیس مدارس غیرانتفاعی محمدرضا پورابراهیمی و قاسم جعفری به عنوان مخالف و ایرج ندیمی و حسینعلی حاجی دلیگانی به عنوان موافق دو فوریت آن صحبت کردند.

  بر این اساس در پایان درخواست دوفوریت لایحه مذکور به رأی گذاشته شد که با 79 رأی موافق، 55 مخالف و 9 ممتنع از مجموع 211 نماینده حاضر به تصویب نرسید.

  همچنین درخواست یک فوریت نیز به رأی گذاشته شد که نمایندگان با 87 رأی موافق، 37 مخالف و 9 ممتنع از مجموع 210 نماینده حاضر در صحن با درخواست یک فوریت نیز مخالفت کردند، براین اساس لایحه مذکور به صورت عادی در کمیسیون آموزش و تحقیقات بررسی می‌شود.

  رئیس جلسه در پایان خطاب به دولت گفت: قوانین آزمایشی در راه است و دولت باید زودتر در فکر این قوانین باشد و این سومین بار است که این موضوع را مطرح می کنیم./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
87